| Merk: | UNOde50 |
| EAN code: | - |
| Artikel code: | PEN1063MTL000 |
| Type: | Oorbellen, Oorstekers |
| Materiaal: | Verzilverd |
| Kleur: | Zilver |
| Lengte: | 6 cm |
| Garantie: | 2 jaar |
| Doelgroep: | Dames |
| Stijl: | Stijlvol, Elegant |
Minimalistisch, krachtig en onmiskenbaar UNOde50.
De verzilverde UNOde50 oorbellen PEN1063MTL zijn een perfecte balans tussen elegantie en stoer design. Het lange, slanke silhouet met fijne ketting en karakteristieke bol zorgt voor een subtiele beweging bij elke stap. Handgemaakt in Spanje en afgewerkt met een hoogwaardige zilverlaag van 15 micron dikte, stralen deze oorbellen pure ambacht en persoonlijkheid uit.
Lengte: 6 cm | Uit de GRAVITY collectie | Handgemaakt in Spanje | Garantie: 2 jaar.

De Gravity‑collectie van UNOde50 brengt een krachtige mix van balans, energie en moderne elegantie. Geïnspireerd door de natuurlijke beweging van het universum spelen de ontwerpen met ronde, sculpturale vormen en vloeiende lijnen. Denk aan glanzende spheres, zachte curves en organische structuren die samen een serene, maar opvallende uitstraling creëren.
Elk sieraad wordt met de hand vervaardigd in Spanje, waardoor de collectie die kenmerkende artisanale UNOde50‑touch behoudt. Gravity is ontworpen voor vrouwen die houden van tijdloze statement pieces: sieraden die rust uitstralen, maar tegelijkertijd een sterke, moderne presence hebben.
Of je nu kiest voor een ketting, armband of oorbellen: de Gravity‑collectie tilt elke look naar een hoger niveau — minimalistisch, krachtig en moeiteloos stijlvol.
Ontdek de unieke, handgemaakte sieraden van UNOde50 bij Lovable Things
Lovable Things is officieel dealer van UNOde50, waardoor je altijd verzekerd bent van originele, hoogwaardige sieraden. Alle UNOde50 sieraden zijn nikkelvrij, allergievriendelijk en worden geleverd met 2 jaar garantie. In onze webshop én winkel in Arnhem vind je een uitgebreide collectie armbanden, ringen, oorbellen en kettingen van dit iconische Spaanse merk.
UNOde50 staat bekend om zijn gedurfde, artistieke ontwerpen en het gebruik van luxe materialen: zwaar verzilverd (15 micron) met echt leer, gecombineerd met Swarovski‑kristallen en parels. Elk sieraad wordt met de hand afgewerkt en heeft die herkenbare, stoere signatuur waar UNOde50 zo geliefd om is.
Jouw UNOde50 sieraad wordt altijd verzonden in de originele UNOde50 verpakking, inclusief echtheidscertificaat / garantiebewijs, én in een gratis luxe cadeauverpakking. Perfect om direct cadeau te geven — of om jezelf mee te verwennen.
Wil je iemand verrassen? Wij bezorgen graag op een ander adres, mét een persoonlijk kaartje. Vul tijdens het afrekenen het adres van de ontvanger in en plaats jouw boodschap in het veld Toelichting. Wij zorgen voor een prachtige presentatie ❤️