Merk: | REBEL & ROSE |
EAN code: | - |
Artikel code: | RR-M0057-B |
Type: | Armband |
Materiaal: | Leer+Staal |
Kleur: | Zwart |
Lengte: | 12 mm |
Garantie: | 6 maanden |
Doelgroep: | Heren |
Stijl: | Stijlvol, Bohemian |
Deze Full Metal armband van Rebel and Rose is een combinatie armband van leer en beads die samenkomen in een 12 mm brede edelstalen sluiting. De unieke (PSR*) sluiting bestaat uit twee delen die perfect in elkaar vallen, zonder dat daar hulpmiddelen als magneten voor nodig zijn. Het leer wordt soepeler naarmate je het langer draagt (net als bij schoenen). Dus in het begin mag het iets strakker zitten dan je zou willen. Meet je polsomtrek op en kijk in de maattabel voor de juiste keuze. (*PSR = Push-Slide- Release)
Lovable Things is officieel dealer van REBEL & ROSE armbanden en wij staan voor de kwaliteit, service, en gemak. Koop je REBEL & ROSE armbanden veilig en eenvoudig online in de webshop of kom langs in de winkel in Arnhem.
Jouw REBEL & ROSE Armband wordt altijd gratis verzonden in originele REBEL & ROSE verpakking en in luxe cadeau verpakking (gratis). Direct klaar om cadeau te geven! Of als leuk kadootje voor jezelf.
Cadeau Tip: Wij bezorgen graag op een ander adres met een persoonlijk kaartje vanuit jou en in luxe cadeau verpakking! Gebruik het adres van de ontvanger in de checkout en vul jouw persoonlijke tekst in het Toelichting veld tijdens het bestel proces en wij regelen de rest! ❤️
Op een werkdag vóór 15.00 besteld, dan wordt jouw REBEL & ROSE Armband dezelfde dag nog verstuurd!